Hibaüzenet

• Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /afs/elte.hu/org/vizualiskultura/vizualiskultura.elte.hu/includes/file.phar.inc).
  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters drupal_get_feeds() függvényben (/afs/elte.hu/org/vizualiskultura/vizualiskultura.elte.hu/includes/common.inc 394 sor).

Három kutató társunk MTA elnöki elismerése

Gál Andrást, az edelényi Szent Miklós Görögkatolikus Kéttannyelvű Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskola tanárát, Geisbühl Tündét, a budapesti, XXI. kerületi Kölcsey Ferenc Általános Iskola tanárát, és Kugler Erikát, a jászberényi, Szent István Sport Általános Iskola és Gimnázium tanárát a Magyar Tudományos Akadémia elnöke, Lovász László innovatív, a vizuális nevelést megújító munkájukért 2020 májusában elnöki elismerésben részesítette.